Valovičová Zuzana Rôzne

Výstavy v EXPO CENTER začínajú už v piatok!

Na ploche trenčianskeho EXPO CENTER začnú už v piatok 28. 8. dve obľúbené výstavy, a to v poradí 6. ročník medzinárodnej výstavy koní KÔŇ a 6. ročník výstavy automobilov a príslušenstva AUTO - MOTO SHOW.

Každoročne sa v objekte EXPO CENTER v Trenčíne koná prehliadka koní, parkúrové preteky, westernové súťaže, ukážky športovej výkonnosti koní, vystúpenie sokoliarov, workshopy… To všetko spojené s Medzinárodnou výstavou koní – KÔŇ. Podujatie sa koná pod záštitou ministra pôdohospodárstva SR Stanislava Becíka. Skutočným lákadlom pre návštevníkov výstavy budú preteky Ride & Drive Show, prehliadka šampiónov výstavy a večerná konská show.

Od 28. 8. do 30.8. sa do Trenčína môžu prísť pozrieť aj nadšenci „koní pod kaputou“. Na výstave AUTO – MOTO SHOW budú prezentované modely popredných automobilových značiek. Prehliadku najnovších motorových vozidiel na trhu, motocyklov, príslušenstva si môžete prísť pozrieť už po šiestykrát do priestorov EXPO CENTRA.

Obe tohtoročné výstavy bude sprevádzať 3. ročník výstavy detskej módy a potrieb pre deti DETSKÝ SVET. Výstava ponúka pre deti mnohé zaujímavé atrakcie: nainštalované koľajisko s možnosťou zabaviť sa, tvorivosť bez hraníc so stavebnicou, ktorá má premiéru na Slovensku a ďalšiu zábavu pre najmenších. Príslušníci každej rodiny si nájdu v areáli výstaviska EXPO CENTER to svoje.

Expo Center - TN
10
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM