Kristína Striešková Rôzne

Všetko pre Vašu kúpeľňu

Prerábate kúpeľňu? Zariaďujete detskú izbu? Hľadáte prírodnú dekoráciu do Vašej obývačky? Tak využite služby spoločnosti Sano-wellnes. Odborné poradenstvo, výber z množstva vystavených vzoriek, grafické návrhy, to všetko na jednom mieste.

Spoločnosť SANO-WELLNES s.r.o. je dcérskou spoločnosťou SANOTECHNIK-MAUROD s.r.o., ktorá je výhradným dovozcom a distribútorom pre SR a ČR výrobkov kúpeľňového a wellness vybavenia rakúskej značky Sanotechnik.

Na trhu pôsobí už siedmy rok. Má bohaté skúsenosti s riešením problémov v oblasti kúpeľní a tiež pružne reaguje na meniaci sa dopyt. Zameriava sa predovšetkým na výrobky ako hydromasážne boxy s možnosťou voľby z rôznych veľkostných a dizajnových prevedení alebo aj prevedení s parou či bez nej. Ponúka aj širokú škálu vírivých vaní, zákazník môže tiež využiť možnosť montáže vírivého systému podľa vlastného želania do ktorejkoľvek vane. V portfóliu výrobkov nechýba ani bohatá škála sáun, či už infračervené alebo fínske sauny. Samozrejmosťou sú sprchové kúty, kúpeľňový nábytok, sanitárna keramika, doplnky, obklady a dlažby, jednoducho všetko, čo potrebujete pre vybavenie Vašej kúpeľne.

Nákupom v Sano-wellnes si nekupujete len základný výrobok, ale aj doplnkové služby ako – doprava priamo k Vám, odborné poradenstvo, montáže, grafické návrhy a azda najdôležitejšie je, že si kupujete tovar so záručným a pozáručným servisom.

Ako podniková predajňa ponúka nielen výrobky značky Sanotechnik, ale aj iných dodávateľov sanity. Vďaka tejto spolupráci sa spoločnosť vyznačuje flexibilitou vo vybavovaní akýchkoľvek požiadaviek a zabezpečenia tovaru takmer všetkých značiek, ktoré pôsobia na slovenskom trhu.

Sieť predajcov danej značky je rozmiestnená po celom Slovensku, avšak iba tu viete nájsť najviac vystavených vzoriek z každého typu výrobkov. **Sanotechnik je na trhu už viac ako 30 rokov, s pôsobnosťou viac ako v 10-tich krajinách, a tvorí významný trhový podiel v predaji sanitárneho vybavenia v Európe. **

Okrem kúpeľňového vybavenia sa predajňa zameriava aj na predaj prírodného kameňa s najširšou ponukou ako napr. vápence, mramory, žuly, andezity, kvarcity a pod,. s možnosťou rôzneho typu opracovania od štrkov, okruhliakov, solitérov až po sekané hranoly, pásy, remienky, rezané dlažby. Poprípade výrobky z kameňa ako fontány, stoly, palisády, sochy, v podstate čokoľvek. Novinkou na trhu sú gabiónové konštrukcie, či už na spevnenie svahu alebo ako dekoračný múr.

V predajni nájdete aj vybavenie detských izieb – od izbičiek pre najmenších až po študentské izby. Novinkou vo firemnom portfóliu sú rastúce stoly, ktoré určite ocení každý rodič.

Bližšie informácie nájdete na webovej stránke: www.sano-wellness.sk, alebo navštívte vzorkovú predajňu na adrese: Veľké Bierovce 254, okres Trenčín.

Sanowellnes_PR
11
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM