Rôzne

Už vás to ťahá k vode? Vieme, kedy plánujú otvoriť kupká v Trenčíne a okolí

Slnečných lúčov pribúda. Zisťovali sme, kedy plánujú otvoriť svoje brány známe kúpaliská v blízkom okolí.

Ilustračný obrázok k článku Už vás to ťahá k vode? Vieme, kedy plánujú otvoriť kupká v Trenčíne a okolí
Zdroj: Letné kúpalisko Trenčín

Letná sezóna je čoraz bližšie a kúpaliská v regióne sa na ňu už chystajú. Zaujímalo nás, kde v okolí si môžete užiť leto pri vode a kedy plánujú prevádzkovatelia otváračky.

Letné kúpalisko na Ostrove v Trenčíne

Mimoriadne obľúbeným miestom Trenčanov na letný relax v regióne je kúpalisko na Ostrove. Otvorenie kúpaliska je naplánované na polovicu júna.

„Predpokladaný termín je 16. 6. 2018, ktorý pripadá na sobotu. Podmienkou otvorenie je priaznivé počasie,“ uviedol pre portál Trencin24 správca plavárne Róbert Buchel.

Kúpalisko Zelená žaba

Nemenej obľúbeným a zároveň vyhľadávaným miestom na letný oddych je aj termálne kúpalisko v Trenčianskych Tepliciach Zelená žaba. Mnoho návštevníkov ho vyhľadáva aj ako cenené architektonic­ké dielo.

Podľa oficiálnej web stránky kúpaliska pripadá termín otvorenia letnej sezóny na 2. 6. 2018. S otvorením bude súvisieť aj celodenný program, ktorý je určený predovšetkým najmenším pri príležitosti Dňa detí. Pre ratolesti sú pripravené celodenné animačné programy, hry, súťaže a diskotéka. Chýbať nebudú ani mediálne známi hostia ako je napríklad Dorotka z Fidorkova.

Foto: Ilustračné

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trenčína a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM