Filip Chudý Krimi

Trilógia krádeží v Trenčíne: Najprv zmizol TV s anténou, potom ovládač a pivá

Kriminalisti z Trenčína riešili kurióznu sériu troch krádeží. Na všetkým má byť 36-ročný Trenčan, ktorý už čelí obvineniu.

Ilustračný obrázok k článku Trilógia krádeží v Trenčíne: Najprv zmizol TV s anténou, potom ovládač a pivá
Zdroj: Polícia SR - Trenčiansky kraj

Trenčianski policajti objasnili krádež vlámaním do chatky v Trenčíne. Jeden páchateľ sa tam mal vrátiť trikrát a zakaždým si odtiaľ niečo odniesť. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Prvýkrát mal podľa polície odcudziť televízor a prenosnú anténu. „Následne na druhý deň v ranných hodinách sa mal vlámať do tej istej chatky znova, pričom mal odcudziť pivá a diaľkový ovládač od televízora,“ pripojili.

„Hovorí sa, že do tretice všetko dobré, ale neplatí to vždy. Na tretíkrát sa mal vlámať opäť do tej istej chatky a odcudziť pivá a powerbanku,“ doplnila polícia.

Majiteľovi bola spôsobená celková škoda vo výške 419 €. „Trenčianski kriminalisti na základe operatívnych informácií v krátkom čase vypátrali páchateľa. Išlo o 36-ročného Trenčana. Už čelí obvineniu z prečinu krádeže v súbehu s prečinom poškodzovania cudzej veci. Za uvedené skutky mu hrozí dvojročné väzenie,“ doplnila polícia s tým, že o treste rozhodne sudca.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Takto to vyzeralo na mieste činu.

FOTO: Kriminalisti z Trenčína riešili kurióznu sériu troch krádeží v chatke
2
Galéria

Správy z Trenčína a okolia

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM