Marek Vatraľ Kultúra Správy

Trenčiansky Priestor stál za to: Detské mestečko poriadne ožilo, FOTO

Druhé pokračovanie festivalu umenia a kultúry Priestor sa znovu tešilo pozitívnym reakciám. Pozrite si atmosféru podujatia na fotografiách.

Ilustračný obrázok k článku Trenčiansky Priestor stál za to: Detské mestečko poriadne ožilo, FOTO
19
Galéria
Foto: Natália Mikulášová

Festival Priestor, ktorý chce prostredníctvom umenia a kultúry znovu oživiť zabudnuté, ale zato zaujímavé miesta v Trenčíne, má za sebou podľa vyjadrení jeho organizátorov druhé úspešné pokračovanie, ktoré sa tentokrát uskutočnilo vo vnútorných priestoroch areálu Detského mestečka v Zlatovciach.

Ako pre Trenčín24 uviedla jedna z organizátorov podujatia Natália Kaščáková, aj druhé pokračovanie festivalu sa teší pozitívnym reakciám od návštevníkov a taktiež umelcov, ktorí tam vystúpili. „Akciu považujeme za veľmi úspešnú, prišlo okolo 250 ľudí, atmosféra bola celý čas veľmi príjemná a cieľ oživiť tento priestor sa podaril dosiahnuť. V najbližšej dobe chystáme opäť podujatie v Parku M. R. Štefánika,“ priblížila Natália Kaščáková.

Na akcii podľa jej slov vystúpili Ventolin, FVLCRVM, Komorný orchester mesta Trenčín, Whithe, ISAMA ZING a Elýščítat. Jej súčasťou bola aj výstava Hlava 5 a workshop animácie.

Festival Priestor 2 sa uskutočnil 4. mája v Detskom mestečku v Zlatovciach, ktoré je podľa Pamiatkového úradu SR od novembra 2017 národnou kultúrnou pamiatkou.

Pozrite si aj fotogalériu Festivalu Priestor 2 z Detského mestečka v Zlatovciach

Festival Priestor 2 ovládol vnútorný areál Detského mestečka v Zlatovciach
19
Galéria
Foto: Natália Mikulášová

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trenčína a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM