Rôzne

Trenčianske ulice prešli obnovou: Nové cesty, chodníky, cyklotrasa i parkovanie, FOTO

Mesto Trenčín investovalo na vybraných uliciach, kde finišuje s rekonštrukciou mestských komunikácií. Čo sa urobilo?

Ilustračný obrázok k článku Trenčianske ulice prešli obnovou: Nové cesty, chodníky, cyklotrasa i parkovanie, FOTO
Zdroj: Mesto Trenčín

Trenčianska radnica ukončila ďalšie investičné akcie – rekonštrukcie cestných komunikácií na Javorinskej ulici a prepojenie Armádnej a Opatovskej ulice. Mesto o tom informovalo na svojej webovej stránke.

Na Javorinskej ulici šlo o mestskú investičnú akciu v hodnote viac ako 55 000 eur. Vymenili na nej asfaltový kryt vozovky vrátane nevyhnutnej výškovej úpravy vodárenských zariadení.

Funkčné je už aj napojenie Armádnej ulice na Opatovskú. Mesto tam vybudovalo aj chodník, cyklochodník, parkovacie miesta i verejné osvetlenie. Cesta, chodník, parkovisko a zeleň sú odvodnené dažďovou kanalizáciou, ktorá je zaústená do Kubranského potoka. V tomto prípade šlo o mestskú investíciu takmer 260 000 eur.

„Nový asfaltový povrch má aj Opatovská ulica od mosta ponad Kubranský potok po začiatok úseku, ktorý zrekonštruovali Železnice Slovenskej republiky. Ďalšia mestská investičná akcia sa aktuálne dokončuje na Ulici pod Komárky. Tamojší obyvatelia sa konečne dočkajú riadnej asfaltovej cesty. Pracuje sa aj na Ulici Matice slovenskej, kde mesto obnovuje chodníky i cestu. V budúcom týždni tu budú už asfaltovať,“ informuje mesto Trenčín.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Pozrite si, ako to tam vyzerá.

FOTO: Trenčianska radnica finišuje s rekonštrukciou mestských komunikácií
5
Galéria
Zdroj: Mesto Trenčín
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM