Marek Vatraľ Kultúra

Spríjemníte si nový týždeň: Kam si vyraziť v Trenčíne a okolí?

Počas týždňa môžeme navštíviť novinky v našich kinách, divadelné predstavenie či obľúbenú burzu platní. Čítajte viac, kam sa ešte môžeme vybrať.

Ilustračný obrázok k článku Spríjemníte si nový týždeň: Kam si vyraziť v Trenčíne a okolí?
Zdroj: Dnes24.sk

Kinotip: Beautiful Boy

14. 1. o 19:00 hod., ArtKino Metro

Osemnásťročný Nic má na prvý pohľad všetko – skvelú rodinu, krásu, talent a práve ho prijali na univerzitu. Napriek tomu je v jeho živote trhlina, ktorú vypĺňa drogami. Kde sa vzala a ako mu môže pomôcť jeho otec David vo chvíli, keď sa Nic ocitá nad priepasťou? Emotívny film o sile závislosti a ešte väčšej sile lásky je nakrútený podľa skutočného príbehu Nica a David Sheffovcov, ktorí svoje zážitky zachytili každý zo svojho uhľa pohľadu v samostatných knihách.

Kinotip: Ralph búra internet

15. 1. o 17:00 hod., Cinemax

V novom dobrodružstve Ralph opúšťa Litwakovu videoherňu a vydáva sa do nezmapovaného, rozsiahleho a vzrušujúceho sveta internetu, ktorý môže, ale aj nemusí prežiť Ralphovo ničenie. Zlý chlapec z hry, Ralph a jeho kamarátka Vanellope von Schweetz, musia riskovať všetko na ceste skrz internet pri hľadaní náhradnej časti do Vanellopinej videohry Sugar Rush. Cestou sa zoznamujú s občanmi siete, vrátane webovej podnikateľky Jesss, ktorá je hlavným algoritmom, srdcom a dušou trendy stránky „ BuzzTube“.

Burza platí

17. 1. o 17:00 hod., Klub Lúč

Obľúbená burza hudobných nosičov

Druhá kapitola

17. 1. o 18:30 hod., Kino Hviezda

Mestské divadlo Trenčín pozýva na brilantnú konverzačnú komédiu Neila Simona. Štvorica postáv bojuje s vášňou, samotou, láskou, pochybnosťami… Napriek tomu, že prežívajú zložité obdobie, s nádejou hľadia do budúcnosti a čakajú na moment, kedy vo svojich životoch otvoria druhú, šťastnejšiu kapitolu.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trenčína a okolia

Sledujte nás aj na Instagrame

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM