Rôzne

Slávnosť absolventov Gymnázia Ľ. Štúra: Maturitné vysvedčenia im odovzdali na Trenčianskej univerzite, FOTO

Skúšku dospelosti na Gymnáziu Ľ. Štúra úspešne zložilo 168 maturantov.

Ilustračný obrázok k článku Slávnosť absolventov Gymnázia Ľ. Štúra: Maturitné vysvedčenia im odovzdali na Trenčianskej univerzite, FOTO
24
Galéria
Zdroj: Trenčiansky samosprávny kraj

V pondelok 28. mája 2018 sa na akademickej pôde Univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíne stretli úspešní maturanti z Gymnázia Ľudovíta Štúra v Trenčíne, aby si slávnostne prevzali v prítomnosti vedenia školy a vzácnych hostí maturitné vysvedčenia.

Úspešných maturantov na akademickej pôde privítal riaditeľ školy Pavol Kováč.

„Na dnešnom stretnutí sa chceme čo najsrdečnejšie rozlúčiť s našimi absolventmi. Na Gymnáziu Ľudovíta Štúra v Trenčíne strávili krásne roky, ktoré ich obohatili a povzniesli na vyššiu intelektuálnu úroveň. Som presvedčený, že našu školu opúšťajú samostatní mladí ľudia, plní vedomostí a poznatkov. Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí počas svojho štúdia reprezentovali našu školu a dosahovali výborné študijné výsledky. Prajem im, aby do života vykročili tou správnou nohou,“ zaželal absolventom riaditeľ školy.

Always in my heart❤️ #classof2018🎓

A post shared by Juliana Lavičková (@_jullava_) on

Na Gymnáziu Ľudovíta Štúra v Trenčíne zložilo skúšku dospelosti 168 študentov zo 6 tried. V bilingválnej sekcii si maturitné vysvedčenie prevzalo 13 maturantov.

Povzbudivé slová, veľa síl a energie im do ďalšieho života a štúdia zaželala aj vedúca Oddelenia školstva, mládeže a športu Úradu Trenčianskeho samosprávneho kraja v Trenčíne Eva Žernovičová. „Pri tejto vzácnej príležitosti sa chcem v mene zriaďovateľa, Trenčianskeho samosprávneho kraja, poďakovať vedeniu školy a všetkým pedagógom, ktorí dnešných úspešných absolventov počas celého štúdia na škole viedli. Zároveň srdečne blahoželám maturantom k úspešnému ukončeniu štúdia a prajem im, aby v každom čase robili správne rozhodnutia, mali okolo seba tých správnych ľudí a aby sa im podarilo naplniť vlastné sny a túžby,“ povedala zástupkyňa Trenčianskeho samosprávneho kra­ja.

Pozrite si aj fotogalériu zo slávnostného odovzdávania maturitných vysvedčení a momentky z ústnych maturitných skúšok na Gymnáziu Ľ. Štúra v Trenčíne.

V obrazoch: Odovzdávanie maturitných vysvedčení a ústne maturitné skúšky na Gymn
24
Galéria
Zdroj: Trenčiansky samosprávny kraj

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trenčína a okolia

Foto: Ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM