Krimi

Policajti zostali v ŠOKU: Nadrogovaný vodič tancoval v lese, tvrdil, že je ELF a pán SVETA!

Motorizovaná hliadka trenčianskej polície spozorovala ráno na Hasičskej ulici špinavý automobil jazdiaci zo strany na stranu.

Ilustračný obrázok k článku Policajti zostali v ŠOKU: Nadrogovaný vodič tancoval v lese, tvrdil, že je ELF a pán SVETA!
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Trenčiansky kraj

Polonahý a bosý vodič jazdil pod vplyvom návykovej látky. Informovala o tom trenčianska polícia na sociálnej sieti.

Po zastavení automobilu z neho vystúpil 18-ročný mladík, na sebe mal iba tepláky a bol bosý. Dychová skúška bola negatívna, priznal sa k užitiu psychotropných lá­tok.

„Policajtom povedal, že ide z lesa, kde celý čas tancoval a že je elf. Policajti ho po zákonnom poučení vyzvali, aby sa podrobil lekárskemu vyšetreniu, čomu mladý vodič vyhovel. Výsledky orientačného skríningového vyšetrenia vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne boli pozitívne na THC,“ informovala polícia s tým, že policajtom vydal tri vrecúška s marihuanou.

Policajti následne mladému vodičovi zadržali vodičský preukaz a zakázali mu ďalšiu jazdu. Mladíkovi zadržanie vodičského preukazu, ktorý má od januára tohto roka, však neprekážalo, policajtom s úsmevom povedal, že je pán sveta a nič neľutuje.

V nemocnici mu odobrali biologický materiál na bližšie skúmanie, ktoré určí, či sa dopustil priestupku alebo trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Polícia začala trestné stíhanie za drogovú trestnú činnosť.

MLADÍK MAL POLICAJTOM POVEDAŤ, ŽE JE PÁN SVETA A NIČ NEĽUTUJE - POLICAJTI PMJ ZAŽIJÚ POČAS SLUŽBY RÔZNE...

Posted by Polícia SR - Trenčiansky kraj on Friday, October 7, 2022

Prečítajte si aj:

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM