Katarína Vlčková Rôzne

Prievidzskí mestskí ukázali, že vedia: V prestížnej súťaži vystrieľali prvenstvo, nechali za sebou aj Čechov!

Už tradične sa družstvo prievidzských mestských policajtov zúčastnioi súťaže o Pohár Mestskej polície. Spomedzi konkurencie zo Slovenska a Čiech skončili s jasným vížazstvom.

Ilustračný obrázok k článku Prievidzskí mestskí ukázali, že vedia: V prestížnej súťaži vystrieľali prvenstvo, nechali za sebou aj Čechov!
Zdroj: Dnes24.sk

Strelnica bola svedkom súťaže mestských policajtov. „Už tradične sa strelci MsP Prievidza zúčastnili na memoriáli Milana Straku o Pohár Mestskej polície Piešťany v bojovej streľbe mestských policajtov na krytej strelnici LAILA v Sokolovciach,“ povedal k podujatiu koordinátor prevencie Vít Zajac z MsP. Družstvo MsP Prievidza si z Piešťan odnieslo víťazstvo.

V poradí 11. ročníka preteku sa zúčastnilo 12 družstiev mestských polícii zo Slovenska i Českej republiky. Príslušníci MsP Prievidza v zložení Hrabaj, Šmelko, Zajac sa po skvelom výkone s koeficientom 16,025 stali víťazmi preteku pred MP Zlín (14,665) a MsP Žilina (14,462). Víťazom v jednotlivcoch sa stal A. Majling z Banskej Bystrice (7,585), druhé miesto obsadil M. Tomašec z MsP Žilina (7,502) a na tretej priečke sa umiestnil D. Matyáštik z MP Zlín (6,523).

O predchádzajúcom úspechu MsP Prievidza si môžete prečítať TU.

Foto: MsP Prievidza

Turnaj o Pohár Mestskej polície Piešťany si domov odniesla Prievidza
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM