Krimi

Prievidžanka (30) v totálnom amoku: Nadávky a pľuvance boli len začiatok besnenia!

Začalo to nadávkami susedovi pred jeho priateľkou a maloletými deťmi. Skončí to na súde.

Ilustračný obrázok k článku Prievidžanka (30) v totálnom amoku: Nadávky a  pľuvance boli len začiatok besnenia!
Zdroj: Polícia SR - Trenčiansky kraj

Vyšetrovateľka odboru kriminálnej polície z Prievidze obvinila 30-ročnú Prievidžanku z prečinu porušovania domovej slobody a prečinu nebezpečné vyhrážanie.

Podľa policajnej správy, 30-ročná žena mala v nedeľu popoludní bez príčiny vulgárne nadávať svojmu susedovi pred jeho priateľkou a dvoma maloletými deťmi. „Napomenutie, aby sa správala slušne pred jeho rodinou nepomohlo, skôr naopak. Mladá žena mala byť agresívnejšia a svojmu susedovi sa mala vyhrážať zabitím,“ uvádzajú policajti na sociálnej sieti.

Po poškodenom podľa mužov zákona dokonca začať pľuť a opakovane sa vyhrážať zabitím.

Agresívna žena následne mala preskočiť plot, vniknúť svojmu susedovi na pozemok a kopať do dverí. Dokonca sa pokúsila na neho fyzicky zaútočiť,“ dodávajú policajti.

Poškodený ženu upozornil, že privolal políciu, nech opustí jeho pozemok. Žena mala však v slovných útokoch a vyhrážkach zabitím pokračovať aj pred privolanou policajnou hliadkou. Policajti po príchode na miesto udalosti následne ženu vy zmysle zákona obmedzili na osobnej slobode.

Za uvedené skutky agresívnej Prievidžanke, v prípade, že ju súd uzná vinnou hrozí trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM