Katarína Vlčková Rôzne

Plážové kúpalisko Bojnice o pár dní otvorí sezónu: Vychutnajte si vodu a veľké letné žúrky

Obľúbené Plážové kúpalisko Bojnice sa pre návštevníkov otvorí už o pár dní. Zisťovali sme čo vás čaká a na čo sa môžete tešiť. Okrem kúpania vás čaká extra dávka hudby a zábavy.

Ilustračný obrázok k článku Plážové kúpalisko Bojnice o pár dní otvorí sezónu: Vychutnajte si vodu a veľké letné žúrky
Zdroj: TASR

Plážové kúpalisko v Bojniciach, ktoré spravuje spoločnosť Technické služby Bojnice otvorí svoje brány pravdepodobne už koncom tohto týždňa – v piatok. Všetko však záleží od počasia.
Podľa Technických služieb by sa cena vstupného oproti minulému roku nemala navýšiť. Pre deti sa pripravujú nové hracie plochy na skákanie a hranie a doplnili sa i lavičky. Prístupné budú dva plavecké bazény a jeden detský bazén. Otvorené bude od 9:00 do 19:00.

Plážové kúpalisko a veľká dávka hudby

Tento rok plážové kúpalisko privíta dve veľké hudobné akcie.
28.6. 2014 od 17:00 sa môžete tešiť na tretí ročník open air festivalu Varta Welcome Summer Fest 2014. Pripravené budú tri pódiá, ktoré predstavia rôzne kapely. Na prvom pódiu vystúpia Hex, Strapo a DJ Spinhandz, Le Payaco, Dj EKG a Milan Lieskovský, Dlhá noha, Funky Emotions, Frequency. Na druhom sa predstaví divadlo Impro-Kapro kde príbeh určia samotní diváci a predstavenie Jánošík – Kapor na scéne zo Žiliny. Tešiť sa budete môcť aj na tanečné vystúpenia v zložení The Webers, FreeRun Club Prievidza, The Bravers, Balcon Hip Hop Prievidza, DJ Damian Custom. Tretie pódium bude patriť DJ Kajovi, DJ Lacymu a DJ Titovi. Ako sprievodný program je pripravený bazén, ródeo býk, bungee jumping, zorbing a mnoho súťaží.

  • Vstupné: Predpredaj 7 eur/ na mieste 10 eur.

19.7. 2014 od 14:00 zavíta na plážové kúpalisko po prvýkrát aj festival Fun rádio Dohoda 2014, pričom sa areál otvorí už o dve hodiny skôr. Šiesty ročník festivalu sa postará o poriadnu dávku hudby a zábavy. Vystúpia Richard Müller, Polemic, Celeste Buckingham, Katka Knechtová. Svoje zastúpenie budú mať aj hviezdy hip-hopu: Majk Spirit, Ego či AMO & Band. Premiérovo na Fun rádio Dohode vystúpi hip-hopová formácia 4D v zložení Čistychov, DNA, Mišo Biely a G-Bod. Taktiež po prvý raz si stage Fun rádio Dohody príde vyskúšať skupina BijouTerrier a o zábavu bude postarané aj vďaka skupine Heľenine oči. Tento rok sa na pódiu predstavia aj kapely Rock Reunion, Metafora, Ranná nevoľnosť a skupina Fishing Strip. O tanečné finále sa postará dídžej Fun rádia DJ Carlo. Okrem atraktívneho hudobného programu budú svojimi zábavnými vstupmi a množstvom súťaží udržiavať publikum vo vare aj známi moderátori Fun rádia. Fun rádio Dohoda vychádza v ústrety aj mladým rodinám – deti s výškou do 130 cm majú vstup zdarma. Za organizátorov podujatia informovala Petra Lehká.

  • Vstupné: Predpredaj 9,90 eur/ na mieste 11,90 eur.

Foto: ilustračné
Zdroj: TASR/Global24

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM