Krimi

Motorkárovi (32) namerali 151 km/h na nováckej ceste, tým to len začalo: Na vodičák zabudni!

Len pred mesiacom mu vrátili vodičák! Motorkár má veľký problém.

Ilustračný obrázok k článku Motorkárovi (32) namerali 151 km/h na nováckej ceste, tým to len začalo: Na vodičák zabudni!
3
Galéria

Prievidzskí dopravní policajti na ceste I/9 z Prievidze do Novák namerali motocyklistu, ktorého vodič o niečo viac pridal na rýchlosti ako stanovuje zákon.

Začalo to prekročením rýchlosti

Na ceste, kde je maximálna povolená rýchlosť jazdy 90 km/hod vodičovi motocykla policajti radarom namerali rýchlosť jazdy 151 km/h., čím prekročil maximálnu povolenú rýchlosť v obci o 61 km/hod,“ uvádzajú policajti na sociálnej sieti.

Tu sa však príbeh zďaleka nekončí. Muži zákona zistili, že motorkár má neplatné prevozné evidenčné číslo.

V policajnej správe sa ďalej uvádza, že platnosť čísla skončila pred šiestimi rokmi, ale vodič jazdil na motocykli aj napriek tomu, že motocykel nebol schválený na prevádzkovanie príslušným orgánom.

Vodičák mu vrátili len pred mesiacom a …

Policajti taktiež zistili, že 32-ročný motorkár sa opakovane dopúšťal porušení pravidiel cestnej premávky závažným spôsobom, preto mu na mieste zadržali vodičský preukaz. Ten mu bol pred necelým mesiacom vrátený a vodič motocykla opakovane porušil pravidlá cestnej premávky.

Policajti na záver uvádzajú, že mu môže byť uložená pokuta do 1000 € a zákaz činnosti riadiť motorové vozidlá do troch rokov.

Ďalšie zaujímavosti z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Na vodičák zrejme môže na čas zabudnúť
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM