Katarína Vlčková Krimi

Motoristi zbystrite zrak: Na našich cestách budú opäť kontroly, pozrite kedy!

Dopravní policajti pokračujú v ďalších kontrolách. Nezabúdajte, že vás vôbec nemusia zastaviť a napriek tomu, ak porušíte zákon, domov vám príde nečakaná a nepríjemná zásielka. Pozrite sa, v ktorý deň si posvietia na náš okres.

Ilustračný obrázok k článku Motoristi zbystrite zrak: Na našich cestách budú opäť kontroly, pozrite kedy!
Foto: Martin Károly / Zdroj: Dnes24.sk

Dopravná polícia zaostrí aj na náš okres a to konkrétne už vo štvrtok 11. septembra. Opäť pôjde o osobitnú kontrolu na dokumentovanie správnych deliktov držiteľov vozidiel.

Podľa krajského policajného hovorcu Pavla Kudličku sa bude dokumentovať najmä rýchlosť jazdy. „Polícia i touto cestou opätovne upozorňuje vodičov motorových vozidiel, aby dodržiavali pravidlá cestnej premávky, najmä rýchlosť jazdy a dbali na zvýšenú pozornosť, opatrnosť a ohľaduplnosť voči chodcom a cyklistom, nakoľko v poslednom období evidujeme viacero dopravných nehôd pri ktorých došlo k ťažkej i ľahkej ujme na zdraví, dokonca aj k usmrteniu týchto účastníkov cestnej premávky,“ pripomenul.

Okrem okresu Prievidza sa kontrolám nevyhnú ani Bánovce nad Bebravou a Považská Bystrica. V piatok 12. septembra bude akcia zameraná na okres Partizánske.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM