Katarína Vlčková Krimi

Fábia v plameňoch: Prievidzskí hasiči sa činili!

Prievidzskí hasiči mali rušnú noc. Po nedávnych požiaroch v Prievzidzi, ktoré sa stali na Gorkého a Ulici Murgaša sa museli popasovať s ďalšími plameňmi. Tentoraz horela Fábia.

Ilustračný obrázok k článku Fábia v plameňoch: Prievidzskí hasiči sa činili!
Zdroj: TASR

Už v máji sme vás informovali o požiari, ktorý zasiahol hneď dve autá. Viac si prečítate tu: V Prievidzi opäť horelo: Plamene zasiahli dve luxusné autá!. Ďalšie auto horelo aj v obci pri Prievidzi. Požiar úradoval aj na sídlisku Píly, kde poškodil dve autá.

Neprešli ani dva mesiace a v Prievidzi horelo ďalšie auto. Ako informoval Maián Petrík z Krajského riaditeľstva hasičov, k požiaru došlo na Lúčnej ulici v Prievidzi.

„Po príchode hasičov na ohlásené miesto udalosti bolo zistené, že plameňom je zasiahnutá motorová časť vozidla Škoda Fábia Combi,“ povedal. Hasiči zasahovali v dýchacích prístrojoch a „na likvidáciu požiaru jeden vysokotlaký prúd. Po uhasení bol automobil odvetraný a následne odovzdaný príslušníkom polície,“ pokračoval Petrík.

„K požiaru došlo v nedeľu 6.7. krátko pred treťou v noci. Príčina vzniku požiaru je však v štádiu vyšetrovania,“ dodal na záver.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM