Monika Földešiová Kultúra

Buková festival klope na dvere

Už dnes sa otvorí areál Buková festivalu. Od 18.00 hod. si môžete rozložiť svoj stan v stanovom tábore a pripravovať sa na festivalovú atmosféru v čajovni Čarovňa či Ice Cube bare. K dispozícii prvým návštevníkom budú aj ohniská.

Na Buková festivale, ktorý svoju hudobnú časť odštartuje v piatok 18. júna 2010 o 13.00 hod., nebude chýbať všetko potrebné k tomu, aby ste si pobyt v malebnom prostredí Malých Karpát užili čo najlepšie. Zdravotná služba bude v pohotovosti nonstop, jej stanovisko bude v stanovom tábore. Keďže čistota je pol života, využiť budete môcť sprchy, umývadlá a toalety firmy Johnny Servis. Kto má radšej murované splachovacie WC, tie budú k dispozícii v budove ranča Tokayto, ktorý je súčasťou prírodného areálu Buková. Aby ste aj počas festivalových dní zostali informovaní o dianí doma aj vo svete, k dispozícii vám bude trafika. Otvorené bude mať nonstop, takže fajčiari si nemusia do batožiny pribaľovať zásoby cigariet.

Ak sa na Buková festival vyberiete vlakom alebo autobusom, využite kyvadlovú dopravu do prírodného areálu. Premávať bude z vlakovej stanice Trnava. Zastávky budú na znamenie v dedinách Šelpice, Boleráz, Bíňovce a Trstín. Premávať začne v piatok 18. júna 2010 o 12.00 hod. Odchody v piatok a v sobotu budú o vždy o 12.00, 13.30, 15.00, 16.30, 18.00. 19.30 a o 21.00 hod. Kyvadlová doprava bude premávať aj smerom z festivalu. V nedeľu autobusy z prírodného areálu Buková do Trnavy odchádzajú o 07.00 hod., 08.30 hod., 10.00 hod. a 11.30 hod. Jedna jazda stojí 2 €.

Ak ste si na Buková festival nezakúpili lístky v predpredaji, pretože ste sa báli napríklad nepriaznivého počasia, môžete tak urobiť priamo na mieste. Vyjdú vás na 13 €. A čo sa týka počasia, to vyzerá nádejne. Predpoveď hovorí o polooblačnej oblohe a teplotách okolo 22 až 24 °C s možnosťou prehánok.

Zapojili ste sa do súťaže o lístky? Už poznáme mená výhercov, ktorí získavajú po 2 lístky a v priebehu dnešného dňa ich budeme kontaktovať.

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM