Kultúra

Víkend sa blíži a ani vy sa nemusíte nudiť: Výber chystaných podujatí, ktoré vám odporúčame zažiť

Čo budete robiť počas blížiacich sa voľných dní? Pri rozhodovaní vám môžu pomôcť tipy našej redakcie na zaujímavé podujatia, ktoré odporúčame zažiť počas nastávajúceho víkendu v Považskej Bystrici.

Ilustračný obrázok k článku Víkend sa blíži a ani vy sa nemusíte nudiť: Výber chystaných podujatí, ktoré vám odporúčame zažiť
Zdroj: Dnes24.sk

Captain America: Občianska vojna

6. a 7. mája o 18:30, Kino Mier

Po udalostiach zaznamenaných vo filme Avengers 2: Vek Ultrona, sa pôvodný tím Avengers rozišiel a Steve Rogers preberá vedenie novopostaveného rovnomenného projektu, ktorý sa aj naďalej snaží chrániť ľudstvo. Dôjde však k ďalšiemu incidentu, v ktorom zohrajú Avengers nešťastnú úlohu… Film s Robertom Downeym Jr.

Míľa pre matku

7. mája o 15:00, Kino Mier

Celoslovenské rodinné podujatie pri príležitosti Dňa matiek. Od 15:00 do 17:00 prebieha registrácia, štart je potom o 16:15. Program vyplnia Limbora, DFS Bystrinka, tanečný krúžok ZŠ Rozkvet, mažoretky Marija, The beginners – hip hop, Optimist CREW, ZUŠ HO, Rope skipping ZŠ Nemocničná. Sprievodné akcie budú maľovanie na tvár, súťaže, basketbalisti, tvorivé dielničky a tombola.

Moja reč

7. mája, LIFE music club

Moja Reč sa už v sobotu predstaví s novým albumom OFFLINE v LIFE Music Clube – Považská Bystrica, tak to nezmeškaj a uži si koncert dobrých chlapcov v rámci OFFLINE TOUR.

Pat a Mat vo filme

8. mája o 10:00 , Kino Mier

Dvojica kutilov Pat a Mat sa vracia na scénu, a to priamo v celovečernom filme pre celú rodinu. Známa dvojica v roku 2016 oslavuje 40. narodeniny a doteraz sa na striebornom plátne ešte nepredviedla. Pre kutilov ich kalibru to ale samozrejme nemôže byť žiaden problém…

Deň matiek

8. mája o 15:00, Kino Mier

Hudobno-zábavný program pri príležitosti Dňa matiek, v ktorom bude účinkovať známe repete speváčka a momentálne ešte známejšia svokra Gizka Oňová.

Výstava umeleckých fotografií

Kino Mier

Až do 11. mája bude v Kine Mier prebiehať 40. ročník výstavy umeleckej fotografie členov Zväzu slovenských fotografov. Príďte sa pozrieť sa krásne snímky nadaných fotografov.

Môže vás zaujímať:

Študenti z Považskej Bystrice sa opäť zabávali: Tohtoročný majáles bol vraj najlepší! FOTO

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM