Filip Chudý Šport Futbal Iné športy

Veľký exhibičný zápas v Považskej Bystrici: Prídu k nám tieto športové hviezdy

V našom meste sa bude konať futbalová exhibícia, na ktorej sa predstaví viacero známych slovenských športových hviezd. Kto prisľúbil účasť?

Ilustračný obrázok k článku Veľký exhibičný zápas v Považskej Bystrici: Prídu k nám tieto športové hviezdy
Zdroj: TASR

V posezónnom období je čas na rôzne exhibície za účasti známych športovcov. Podobné akcie sa konajú takmer po celom Slovensku, pričom niečo také sa rozhodli zorganizovať aj v Považskej Bystrici. Minulý rok sa konal akýsi skúšobný ročník podujatia, na ktorom svoje futbalové schopnosti ukázali slovenské hokejové hviezdy, teraz sa to organizátori rozhodli posunúť na vyššiu úroveň.

MŠK Považská Bystrica v spolupráci s HK 95 Považská Bystrica organizujú v sobotu 10. júna športovú časť benefičnej akcie pre OZ Budík, na ktorú neskôr nadviaže hudobné podujatie Považská Rockuje Fest. Športový program sa bude konať od 14:30 do cca 17:00 na futbalovom štadióne, kde sa známi hokejisti v zápase stretnú s futbalistami MŠK, ktorí sú čerství víťazi šiestej ligy. Toto podujatie je spojené aj s autogramiádou.

„Tento rok je to prvýkrát spojené s benefíciou, pričom pevne verím, že ide o začiatok tradície, aby sa to v budúcnosti konalo každý rok a malo to len stúpajúcu úroveň. Očakávam, že už na tento ročník sa prídu ľudia do hľadiska zabaviť, pričom môžu získať aj podpisy od hráčov a zároveň sa pomôže dobrej veci,“ povedal Ján Zlocha st., manažér HK 95.

Ten sa stará aj o zloženie mužstva hokejistov na tejto exhibícii, pričom nám prezradil, že vo vyššej účasti zabraňuje viacero zhôd okolností, keďže svadbu v tomto termíne majú Andrej Šťastný a Andrej Nedorost, na ktorých sa zúčastnia viacerí hráči, ktorí teda nemôžu prísť. Navyše nás hokejbalisti dobre reprezentujú na prebiehajúcich MS v Česku, preto nemôžu prísť ani Jozef Stümpel a Roman Bujdák.

A hoci Ján Zlocha st. stále mužstvo ešte skladá a situácia sa mení za pochodu, už teraz sa mu podarilo získať zaujímavé mená, ktoré zavítajú do Považskej Bystrice. „Mal by prísť Marek Hrivík, Dominik Graňák, Roman Tománek, Rastislav Konečný, Dušan Pašek, Daniel Gachulinec, Ján Zlocha ml., Ján Nahalka, Dávid Hrenák, Juraj Ďurkech, Miroslav Zaťko, Miloš Bubela, Radoslav Illo, František Zúbek a ďalší,“ prezradil manažér HK 95 s tým, že Andrej Meszároš sa nepredstaví na ihrisku, ale mal by prísť, pričom otázni sú ešte Tomáš Kopecký a Marko Daňo. Andrej Sekera a Marián Gáborík sú ešte v USA, Peter Ölvecký, Róbert Petrovický a Ján Pardavý sa tiež nebudú môcť zúčastniť, ale majú na to objektívne príčiny.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Môže vás zaujímať:

Zimný štadión v Považskej sa rekonštruuje: Hokejový klub môže pokračovať! FOTO

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM