Filip Chudý Rôzne

Veľká výzva pre Považskobystričanov: Bude naše mesto najkrajšie na Slovensku?

Naši obyvatelia by mali spozornieť. Je tu totiž veľká výzva pre ľudí z Považskej Bystrice, ktorá sa týka práve nášho mesta.

Ilustračný obrázok k článku Veľká výzva pre Považskobystričanov: Bude naše mesto najkrajšie na Slovensku?
Zdroj: Dnes24.sk

Hlasovanie o najkrajšie mesto Slovenska odštartovalo. Minulý rok sme blízko k víťazstvu neboli. Získa Považská Bystrica titul najkrajšieho mesta Slovenska tento rok?

Boj odštartoval

Internetový portál Slovakregion vyhlásil už 8. ročník súťaže o najkrajšie mesto a obec Slovenska. Súťaž začala pred pár dňami – 1. apríla a definitívneho víťaza spoznáme až o niekoľko mesiacov. Hlasovať za svoje mesto môže každý do 31. októbra 2019 12:00 hodiny.

Minulý rok mesto Považská Bystrica obsadilo 36. priečku. Na to, ako to dopadne tento rok, si ešte pár mesiacov počkáme. Takto sa nám však darí pár dní po spustení hlasovania.

Ako to s nami vyzerá

V predbežnom poradí sa z celkového počtu 139 miest sa aktuálne nachádzame na 77. mieste. Rebríčku zatiaľ vládnu na prvom mieste Trnava, za ňou Spišská Nová Ves a prvú trojicu uzatvára Hlohovec.

Spomedzi miest z bývalého veľkého Považskobystrického okresu je na tom aktuálne najlepšie susedný Púchov (5. pozícia). Dubnica nad Váhom je 29., Ilava 91. a Nová Dubnica 109.

Hlasovať za mesto/obec je možné maximálne jedenkrát za hodinu za to isté mesto/obec (to znamená, že jedno a to isté mesto/obec dostane od jedného hlasujúceho maximálne 24 hlasov denne). Hlasovať sa môže za viac miest a obcí v priebehu jednej hodiny.

Do súťaže sa môžu prihlásiť osoby – hlasujúci, ktorí majú záujem podporiť mestá a obce Slovenska prostredníctvom internetu na www.slovakregion.sk. Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené registračné údaje. Registrácia je bezplatná a nezáväzná.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM