Kultúra

V Považskej Teplej sa dobre tvorí: IMT Smile tu nahrala nový hit aj album, VIDEO

Hudobné štúdio v Považskej Teplej sa stalo miestom, kde tvorila populárna slovenská skupina IMT Smile. Vypočujte si skladbu Navždy.

Ilustračný obrázok k článku V Považskej Teplej sa dobre tvorí: IMT Smile tu nahrala nový hit aj album, VIDEO
Zdroj: TASR/Jakub Kotian

Skupina IMT Smile predstavila akustickú verziu hitu Navždy. Bude súčasťou výberovky Aj to je život B-strana, Rarity & Live, ktorá vyšla v decembri. Je pokračovaním kompilácie Život IMT Smile 1998 – 2020, ktorá vyšla v júni tohto roka. Informoval o tom PR manažér Tomáš Karpel.

„Akustickú verziu Navždy sme opäť nahrávali v štúdiu Birdland v Považskej Teplej, kde pracujeme aj na novom albume,“ povedal líder kapely Ivan Tásler.

Ako ďalej uviedol, tentoraz použili aj nástroje ako kontrabas a na konci piesne je sólo na ústnej harmonike. „Popri nahrávaní sa gitarista Tomáš Slávik opäť venoval aj kamere a vzniklo z toho video k tejto nahrávke,“ doplnil.

Kapitolu Život IMT Smile tak uzatvoria skladby, ktoré neboli doteraz vydané, ale nie sú neznáme. Skladby, ktoré dokumentujú vzácne spojenie s legendárnym hercom Michalom Dočolomanským či spoluprácu so Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Foto: ilustračné

Tento hit sa zrodil v Považskej Teplej.

Zdroj: YouTube.com

Správy z Považskej Bystrice a okolia

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM