Filip Chudý Rôzne

To je nemilé! Považskobystričan Andrej prišiel o 100 000 eur v očkovacej lotérii

Pre niekoho nezmyselné rozhadzovanie peňazí, pre iných šanca na ľahké peniaze. Andrej z Považskej Bystrice mal smolu a prišiel o tučnú sumu.

Ilustračný obrázok k článku To je nemilé! Považskobystričan Andrej prišiel o 100 000 eur v očkovacej lotérii
Zdroj: www.rtvs.sk

Relácia Byť zdravý je výhra v nedeľu (19. 9.) pokračovala šiestym kolom. Tentoraz aj s jednou avizovanou novinkou. Premiéru malo nové žrebovacie zariadenie. Väčšie osudie podľa moderátorov zvolili preto, aby sa do neho vošli všetky lístky, ktorých počet už prekročil dva milióny. Obrovský valec sa navyše počas relácie otáčal, vďaka čomu sa žreby vo vnútri pravidelne premiešavajú.

Aj v tomto kole sa rozdávali štátne peniaze tým, ktorých vyžrebovali a povedali heslo. Viliam z Vysokej nad Kysucou bral 201 000 eur, manželia z Poltára 101 000 eur. Ďalších 101 000 eur poputuje na východ Slovenska, keďže treťou vyžrebovanou bola Katarína zo Spišskej Novej Vsi. Pavol z Dolného Kubína bude bohatší o Pavol z Dolného Kubína 201 000 eur.

Jediný z vyžrebovaných, ktorý nezdvihol telefón, bol Andrej z Považskej Bystrice, čím prišiel o 100 000 eur.

Dostane aspoň bolestné vo výške 1 000 eur, ktoré má garantované každý vyžrebovaný. Z osudia ho vytiahla herečka Zuzana Tlučková. „To je nemilé,“ reagovala v priamom prenose RTVS na nezdvihnutie hovoru. „Kto vie, kde bol Andrej, ale určite nie vedľa svojho telefónu,“ konštatovali moderátori.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Správy z Považskej Bystrice a okolia

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM