Filip Chudý Krimi

Títo policajti sa vyznamenali: Pomohli maličkej Dorotke

Mamička 11-mesačnej Dorotky požiadala o pomoc policajtov, ktorí jej pomohli sa dostať do považskobystrickej nemocnice včas.

Ilustračný obrázok k článku Títo policajti sa vyznamenali: Pomohli maličkej Dorotke
Zdroj: Polícia SR - Trenčiansky kraj

Policajti Obvodného oddelenia Policajného zboru z Púchova, stržm. Lenka Držková a por. Bc. Ladislav Suchánek do bodky naplnili svoje poslanie „pomáhať a chrániť“. Informovala o tom facebooková stránka Krajského riaditeľstva Policajného zboru (KR PZ) v Trenčíne

Na nej ďalej uviedli, že mamička 11-mesačnej Dorotky požiadala o pomoc policajtov pri doprovode do nemocnice. „Malú Dorotku doštípali osy na tváričke, konkrétne v ústočkách a na pere,“ ozrejmili.

„Nakoľko bola hustá premávka sa mladá mamička bála, že dcérka dostane alergickú reakciu a obávala sa najmä, aby došli z Púchova do považskobystrickej nemocnice včas,“ píše sa na policajnej stránke.

Policajti neváhali ani chvíľu a okamžite šli. „Samotná mamička si počas sprevádzania všimla, že nie všetci vodiči sú ohľaduplní a rešpektovali vozidlo polície jazdiace s výstražným zvukovým a svetelným znamením,“ uvádza KR PZ v Trenčíne.

„Našťastie do nemocnice prišli včas. Tam sa maličkej Dorotky okamžite ujali lekári,“ pridali informáciu z polície.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM