Rôzne

FOTO: Nevšedný nápad pobavil. V Považskej Bystrici majú netradičné stolovanie!

Neznámy človek spríjemnil obyvateľom Považskej Bystrice pohľad na Domanižanku, keď do nej umiestnil stôl a stoličky. Dvaja 17-roční študenti to hneď využili na posedenie s občerstvením.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Nevšedný nápad pobavil. V Považskej Bystrici majú netradičné stolovanie!
Zdroj: Dnes24.sk

Od konca minulého týždňa má rieka Domanižanka pretekajúca naším mestom novú atrakciu. Postaral sa o ňu neznámy autor, keď nad jeden z vodopádov umiestnil stôl a stoličky.

Nájdete ich vedľa pešej zóny na mieste, kde smerom od Lánov končí posledný panelák pred vstupom do centra mesta. Jedna z obyvateliek tohto paneláku, ktorá si celú novú atrakciu natáčala na kameru, nám k tomu povedala:

„Neviem, kto to sem dal, ale páči sa mi to. Musel to urobiť cez noc, lebo večer to tu ešte nebolo. Ten stôl a stoličky boli celý týždeň pri našich kontajneroch a nikto s tým nič nerobil, až doteraz.“

Atrakcia pobaví i zaskočí

Viacero ľudí prechádzajúcich okolo sa nad novou atrakciou iba usmievalo, značná časť si to aspoň odfotila, no našli sa aj takí, čo si to aj vyskúšali.

„Išli sme zo školy, ako každý deň. Vždy si posedíme na nejakom peknom mieste v Považskej Bystrici. Pôvodne sme chceli ísť sem do parku, ale keď sme to zbadali, tak sme si povedali, že si posedíme aj tam,“ povedali nám 17-roční Vlado Krabáč a Richard Topor, študenti osemročného gymnázia v Považskej Bystrici.

„Zaujalo nás na tom to, že je to nezvyčajné, to človek nevidí len tak, aby bol stôl so stoličkami v Domanižanke. S ničím podobným sme sa nestretli, väčšinou sú tak v Domanižanke maximálne odpadky, ale toto myslím nikomu neprekáža,“ vyjadril sa nám Vlado.

Užili si príjemné chvíle

„Je to taký relax vo vodičke, sú tam aj dve knihy, nejaké romány. Nevadí nám, že to bolo pri kontajneroch. Vyzerá to byť síce staré, ale sedieť sa na tom dá,“ vyslovil sa za oboch Richard, keď sme chalanov informovali, že tie veci boli pri odpadkoch.

Kto má záujem, stále môže toto netradičné stolovanie využiť, v pondelok v čase obeda sa stôl aj stoličky stále nachádzali v Domanižanke. A možno to opäť využijú obaja gymnazisti, ktorí ešte dodali: „Ak to nedajú preč, potom sem budeme chodievať.“

Môže vás zaujímať:

Študenti z Považskej Bystrice sa opäť zabávali: Tohtoročný majáles bol vraj najlepší! FOTO

Kuriozita od považskobystrických hasičov: Príbeh, na ktorý nevedia zabudnúť! FOTO

Foto: ilustračné

Stôl a stoličky priamo v Domanižanke: Využijete to aj vy?
12
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM