Filip Chudý Šport Iné športy

Považskobystrická radosť: Milan Ďatelinka rýchlo ukončil súpera a chce opasok, VIDEO

Na Oktagone 13 sa v hlavnej karte predstavil aj považskobystrický zápasník Milan Ďatelinka, ktorý svojho súpera rýchlo uškrtil a má veľké ambície.

Ilustračný obrázok k článku Považskobystrická radosť: Milan Ďatelinka rýchlo ukončil súpera a chce opasok, VIDEO
Zdroj: Oktagon MMA

Trinásty galavečer miešaných bojových umení (MMA) organizácie Oktagon v Prahe potešil v poslednú júlovú sobotu aj považskobystrických fanúšikov. Borec z nášho mesta, 23-ročný Milan Ďatelinka, reprezentujúci farby CSW Slovakia a Boxerne Žilina, sa totiž predstavil na pražskej Štvanici v zápase hlavnej karty, pričom si pripísal jasné víťazstvo.

Bol to preňho tretí víťazný duel v sérii, čím si vypýtal možnú šancu v titulovom zápase v strednej váhe. Slovenský zápasník Milan Ďatelinka už v prvom kole „ukončil“ Čecha Václava Mikulášeka technikou rear naked choke (škrtenie zozadu).

Mr. Comeback (pán návratu), ako znie jeho prezývka, však tentoraz žiaden návrat do zápasu nepotreboval. Českého súpera totiž vybavil, resp. „uškrtil“ už za 80 sekúnd. Bol to jeho druhý zápas v Oktagone počas tohto roka a opäť zaznamenal dominantné víťazstvo. Celkovo si svoju kariérnu bilanciu upravil na 7 výhier a 4 prehry. No aktuálne ťahá sériu troch výhier a z ostatných siedmich duelov vyhral šesť.

To otvára jeho možnú šancu na zisk opasku šampióna, pričom samotný Ďatelinka hneď po zápase povedal, že ho chce. „Je mi jedno s kým to bude, ale ja opasok chcem. Teraz si však chcem oddýchnuť, keďže som tvrdo trénoval. V zime potom môžeme ísť na to, napr. v O2 aréne,“ povedal Ďatelinka hneď po zápase pre Oktagon MMA, pričom sa poďakoval všetkým za podporu.

Celý zápas a tiež jeho vyjadrenie si môžete pozrieť na videu Oktagon MMA.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM