Rôzne

Považskobystrická nemocnica hľadá dodávateľa liekov: V hre je veľká kopa peňazí

Nemocnice v pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja hľadajú dodávateľa liekov. Aká je predpokladaná hodnota zákazky?

Ilustračný obrázok k článku Považskobystrická nemocnica hľadá dodávateľa liekov: V hre je veľká kopa peňazí
Zdroj: TASR

Nemocnica s poliklinikou (NsP) v Považskej Bystrici hľadá dodávateľa liekov pre všetky tri nemocnice v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK). Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania zverejnila považskobystrická nemocnica vo vestníku Úradu pre verejné obstarávanie (ÚVO).

Ako sa uvádza vo vestníku ÚVO, predmetom zákazky je dodávka liekov pre potreby nemocníc v Považskej Bystrici, Bojniciach a v Myjave v rozsahu schváleného liekového formulára, vrátane dodania na miesto určenia, na obdobie 24 mesiacov. Celková predpokladaná hodnota zákazky je takmer 4,7 milióna eur. Zákazka sa delí na 88 častí, podľa druhov liekov.

Pri výbere sa využije elektronická aukcia, lehota na predkladanie ponúk je do 30. októbra 2017, minimálna lehota, počas ktorej sú ponuky uchádzačov viazané, je do 30. júna budúceho roka. Uchádzač musí mať platné rozhodnutie Ministerstva zdravotníctva SR na veľkodistribúciu liekov a zdravotníckych pomôcok v zmysle zákona o liekoch a zdravotníckych pomôckach v znení neskorších predpisov, ktoré musí byť súčasťou ponuky uchádzača.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Môže vás zaujímať:

Vynovené stredné školy v Považskej: V pláne sú aj ďalšie investície, FOTO

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM