Filip Chudý Rôzne

Nové odberné miesta na antigénové testovanie v Považskej Bystrici a Púchove

Ak sa potrebujete dať otetovať, pribudli ďalšie možnosti v Považskej Bystrici aj Púchove. Otváracie hodiny a možnosť objednania.

Ilustračný obrázok k článku Nové odberné miesta na antigénové testovanie v Považskej Bystrici a Púchove
8
Galéria
Zdroj: TASR/Henrich Mišovič

Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Považskej Bystrici na svojej stránke informoval, že povolil žiadateľovi Váš Lekár, s.r.o. dve mobilné odberové miesta (MOM) na antigénové testovanie. V Považskej Bystrici bude od pondelka 7. decembra prevádzkované na adrese Tatranská 293/1, v Púchove na adrese J. Smreka 484/4 (budova bývalej školy B2 Kolonka v púchovskej časti Horné Kočkovce).

Testovanie v Považskej Bystrici

V Považskej Bystrici sa nachádza nové MOM vedľa budovy Brojo, priamo oproti železničnej stanici. V pondelok (7.12.) je otvorené od 16.00 do 20.00 hod. Každý iný pracovný deň bude odberné miesto k dispozícii od 12.00 do 20.00 hodiny.

Potrebné sa je online objednať TU.

Stále funguje aj bezplatné testovanie v budove ABŠO v považskobys­trickom centre.

Testovanie v Púchove

Mesto Púchov na svojej stránke informuje o zriadení troch mobilných odberových miest, ktoré zabezpečujú súkromné spoločnosti. Testovanie na Kolonke štartuje v pondelok (7. 12.) od 18.00 hod. do 22.00 hod. Od utorka (8. 12.) to bude v pravidelnom čase 14.00 – 22.00 hod. MOM na Kolonke bude fungovať prostredníctvom objednávok. Objednať sa možno TU.

Ďalšie MOM v Púchove sa nachádza na Námestí slobody 1400/12. V budove SOV prebieha od pondelka (7. 12.) do piatka (11. 12.) v čase 10.00 – 18.00 hod. V rovnakom čase sa tiež testuje v Púchove na adrese Požiarna 1245/6 v areáli dobrovoľného hasičského zboru.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM