Rôzne

Nové obchodné centrum otvorí svoje brány: Považskobystričania, vieme aké obchody tu budú!

Nové obchodné centrum v našom meste otvorí svoje brány už vo štvrtok. Považskobystričania budú môcť odteraz nakupovať aj v obchodoch, kvôli ktorým navštevovali doteraz iné mesta. Slávnostné otvorenie má aj svoj program

Ilustračný obrázok k článku Nové obchodné centrum otvorí svoje brány: Považskobystričania, vieme aké obchody tu budú!
Zdroj: Dnes24.sk

Už vo štvrtok otvorí svoje brány nové obchodné centrum v Považskej Bystrici. OC Manín vyrástlo pri OD Tesco a v tesnej blízkosti športovej haly. Toto obchodné centrum sa skladá z dvoch budov, v ktorých sa otvoria štyri nové prevádzky. Z toho tri budú úplne nové, ktoré sme na území nášho mesta doteraz nemali.

Jedná sa o odevy GATE, predajňu obuvi CCC a tiež Super Zoo, čo je obchod s chovateľskými potrebami. Okrem toho sa sem presťahuje aj Planeo elektro, ktoré doteraz sídlilo v centre mesta a svoju ďalšiu pobočku si otvorí aj Prima banka.

Slávnostné otvorenie prebehne vo štvrtok o 15:30, no už od 13:00 je pripravený otvárací program hlavne pre deti a rodičov. Vystúpenie bude mať kúzelník a Divadlo zo šuflíka. Bude tiež maľovanie na tvár, tvorivé dielne a tvarovanie balónov. Pripravené sú aj uvítacie akcie a zľavy v obchodoch.

Môže vás zaujímať:

Študenti z Považskej Bystrice sa opäť zabávali: Tohtoročný majáles bol vraj najlepší! FOTO

Foto:ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM