Filip Chudý Krimi

Nešťastná udalosť vo vlaku na považskobystrickej stanici: Cestujúci skolaboval

V rýchliku na železničnej stanici Považská Bystrica sa odohrala tragická udalosť. Cestujúci vo vlaku skolaboval a zomrel.

Ilustračný obrázok k článku Nešťastná udalosť vo vlaku na považskobystrickej stanici: Cestujúci skolaboval
Zdroj: Dnes24.sk

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) na svojej stránke informovali o minulotýždňových udalostiach, ktoré sa stali na slovenských železniciach. Jedna tragická sa odohrala aj na považskobystrickej železničnej stanici.

„V rýchliku na železničnej stanici Považská Bystrica bola privolaná k cestujúcemu rýchla zdravotná pomoc pre náhlu nevoľnosť, cestujúci, žiaľ, vo vlaku skolaboval a zomrel,“ uviedli na stránke ŽSR.

Na nej sa ďalej píše, že k vlaku R 609 (ZSSK) bola privolaná výpravcom a vlakovým personálom rýchla zdravotná pomoc pre náhlu nevoľnosť cestujúceho. „Cestujúci vo vlaku skolaboval a zomrel. Policajným zborom Slovenskej republiky bola zakázaná manipulácia s telom zosnulého, ako aj výprava vlaku R 609 do príchodu obhliadajúceho lekára. Súhlas na odchod vlaku R 609 po vynesení postihnutého daný PZ SR o 17:43,“ prezradili ŽSR o prípade, ktorý sa stal v našej stanici v utorok 5. júna o 16:03. Z tohto dôvodu meškalo šesť vlakov v súčte 348 minút.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM