Filip Chudý Krimi

Nehoda na D1 neďaleko Považskej: Auto mimo cesty, traja zranení!

Na diaľnici D1 blízko nášho mesta sa odohrala dopravná nehoda. Žiaľ, podľa záchranárov sa to neobišlo bez zranení. Pozrite podrobnosti.

Ilustračný obrázok k článku Nehoda na D1 neďaleko Považskej: Auto mimo cesty, traja zranení!
Zdroj: TASR

V pondelok 9. apríla krátko pred 4:00 bola ohlásená dopravná nehoda osobného motorového vozidla, ktorá sa stala na 159 km diaľnice D1. Bolo to v katastri obce Visolaje, v smere na Bratislavu. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne Marián Petrík s tým, že na zásah boli vyslaní štyria príslušníci HaZZ z Považskej Bystrice s jedným zásahovým vozidlom.

„Po príchode hasičov na miesto udalosti bolo prieskumom zistené, že havarovaný automobil sa nachádza mimo vozovky, uviaznutý vo svahu. Pri dopravnej nehode sa zranili tri osoby, ktoré boli mimo postihnutého vozidla,“ povedal Petrík.

Ten ďalej uviedol, že zasahujúci hasiči zabezpečili miesto udalosti a zraneným osobám poskytli predlekársku prvú pomoc. „Po príchode posádok ZZS hasiči asistovali zdravotníkom pri ošetrení a naložení zranených do sanitných vozidiel. Následne na havarovanom vozidle vykonali protipožiarne opatrenia. Počas zásahu a dokumentácie udalosti políciou príslušníci HaZZ osvetľovali miesto udalosti a v spolupráci s pracovníkmi Národnej diaľničnej spoločnosti z vozovky odstránili následky dopravnej nehody,“ dodal s tým, že k úniku prevádzkových kvapalín z havarovaného vozidla nedošlo.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM