Filip Chudý Rôzne

Na Orlovskom moste to bude na dlhšie: Spúšťajú sa ďalšie opravy

Vodiči z Považskej Bystrice a okolia sa musia obrniť trpezlivosťou. Spúšťajú sa totiž ďalšie rekonštrukčné práce na Orlovskom moste.

Ilustračný obrázok k článku Na Orlovskom moste to bude na dlhšie: Spúšťajú sa ďalšie opravy
8
Galéria

Okresný dopravný inšpektorát Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Považskej Bystrici upozorňuje motoristickú verejnosť, že od 4. do 31. mája budú na Orlovskom moste (cesta II/517 na km 0,000 až 0,300) čiastočné dopravné obmedzenia. Oznámil to krajský policajný hovorca Pavol Kudlička.

Oprava

A to striedavo v obidvoch jazdných pruhoch na „novom“ moste v smere od centra mesta do Púchova. Dôvodom je oprava dilatácií – troch mostných záverov.

Obmedzenie na Orlovskom moste kvôli prácam (montáž výplní zvodidiel) bolo už aj pred dvomi týždňami. Zároveň stále platí, že úplne uzavretý je most v Podvaží, čo má trvať až do jesene.

Dávajte pozor

Doprava bude vedená vo voľnom jazdnom pruhu striedavo pre obidva súbežné jazdné pruhy a bude usmerňovaná umiestneným dočasným dopravným značením a zariadeniami a prípadne riadená náležite poučenými a spôsobilými osobami.

Vzhľadom k uvedenému žiada dopravný inšpektorát motoristickú verejnosť, aby pri prejazde uvedeným úsekom cesty II/517 v Považskej Bystrici dbali o zvýšenú opatrnosť, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali dočasné dopravné značenie a rešpektovali pokyny osôb určených na riadenie premávky.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Foto: ilustračné

Správy z Považskej Bystrice a okolia

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM