Krimi

Muži zákona prezradili dôležitý dátum: Považskobystričania, v tento deň si dávajte veľký pozor

Počas tohto týždňa sa vám ponáhľať až tak neoplatí, teda minimálne v jeden deň určite nie. Policajti vyšli na svetlo s dátumom, ktorý by si nielen obyvatelia nášho okresu mali poznačiť do mobilov.

Ilustračný obrázok k článku Muži zákona prezradili dôležitý dátum: Považskobystričania, v tento deň si dávajte veľký pozor
Zdroj: TASR

Kto sa chystáte na cesty, ten by mal vedieť nasledujúcu informáciu. Polícia totiž chystá ďalšiu cestnú kontrolu, tentoraz aj v našom okrese.

„Na základe analýz dopravnej nehodovosti bude v obvode Krajského riaditeľstva PZ Trenčín vykonaná kontrola na osobitnú zodpovednosť na území niekoľkých okresoch. Vo štvrtok 26. mája bude akcia v okrese Považská Bystrica,“ informoval hovorca KR PZ v Trenčíne Pavol Kudlička.

Už v utorok sa budú kontrolovať cesty trenčianskeho a ilavského okresu, vo štvrtok tiež tie prievidzské a púchovské. Dokumentovať sa budú podľa krajského policajného hovorcu tie porušenia pravidiel cestnej premávky, ktoré sú hlavnými príčinami dopravných nehôd, konkrétne rýchlosť jazdy, nesprávne predchádzanie a nedanie prednosti v jazde.

Polícia preto upozorňuje vodičov motorových vozidiel, aby dodržiavali pravidlá cestnej premávky, keďže eviduje viacero dopravných nehôd, dokonca aj s fatálnymi následkami.

Môže vás zaujímať:

Považskobystrickí policajti zmenili adresu: Kde po novom vybavíme dôležité veci?

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM