Barbara Dallosová Krimi

Mladík (22) pri Považskej jazdil zo strany na stranu: Policajtom vysypal takéto priznanie

Mladý vodič bol dezorientovaný a sotva šoféroval. Na policajné otázky bol prekvapivo úprimný.

Ilustračný obrázok k článku Mladík (22) pri Považskej jazdil zo strany na stranu: Policajtom vysypal takéto priznanie
Zdroj: Policajný zbor SR

O prípade, kedy púchovskí policajti zadržala vodiča pod vplyvom drog, informuje krajská polícia. Hliadka šla podľa policajných informácií od Považskej Bystrice na Belušu, pričom spozorovala vodiča zo zvláštnym štýlom jazdy.

Ako opisujú muži zákona, vodič nedokázal ísť vo svojom pruhu a jazdil zo strany na stranu.

„22-ročný vodič pôsobil utlmene, bol dezorientovaný a nereagoval na otázky policajtov. Dychová skúška u neho bola negatívna. Mladý vodič súhlasil s lekárskym vyšetrením a odberom biologického materiálu na zistenie prítomnosti omamných látok a zároveň policajtom uviedol, že si dal na obed tabletku extázy a deň pred tým pervitín. Taktiež mal uviesť, že je užívateľ drog,“ opisuje priznanie mladíka polícia.

Po zákonnom poučení im vydal vrecúško s tabletkami oranžovej farby, ktoré mal so sebou. Policajti uvedený materiál zaistili a zaslali na expertízne skúmanie na KEÚ.

„V predmetnej veci už púchovskí policajti vedú trestné stíhanie a to vo veci prečinu „nedovolená výroba omamných a psychotropných látok, jedov a prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi“,“ ozrejmujú policajti s tým, že v prípade vznesenia obvinenia a preukázania viny mužovi hrozí trojročné väzenie.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM