Filip Chudý Šport Iné športy

Milana Ďatelinku čaká životný zápas: Proti Vémolovi bude hájiť aj farby Slovana

Slovenská vychádzajúca hviezda MMA Milan Ďatelinka urobil zaujímavý športový krok, keď vstúpil do radov bratislavského Slovana.

Ilustračný obrázok k článku Milana Ďatelinku čaká životný zápas: Proti Vémolovi bude hájiť aj farby Slovana
Zdroj: ŠK Slovan Bratislava

Futbalový klub ŠK Slovan Bratislava na svojom webe oznámil, že súčasťou belasej rodiny sa stáva považskobystrický zápasník Milan Ďatelinka. „Od svojich pätnástich rokov fandí Slovanu a keď mu to športové povinnosti a situácia umožnili, chodil belasých podporiť aj priamo na štadióny,“ uviedol úradujúci majster.

Pred životným zápasom

Mr. Comeback, ako znie jeho prezývka pre nezlomnosť a zázračné návraty do navonok stratených súbojov, sa pripravuje na životný zápas o pomyselného kráľa najprestížnejšej československej organizácie Oktagon MMA. V sobotu 27. marca vyzve v titulovom zápase strednej váhy Čecha Karlosa Vémolu. Pred Ďatelinkom je najväčšia výzva a zároveň príležitosť doterajšej kariéry.

ŠK Slovan podporí Milana Ďatelinku, ktorý bude súťažiť aj pod jehiznačkou. „Pod mottom Spolu sme Slovan si predstavujeme podporu a súdržnosť všetkých, ktorí majú belasé srdce. Milan Ďatelinka je úspešný a talentovaný športovec, ktorý má k Slovanu blízko, a my sme ho veľmi radi podporili. Milana čaká v sobotu životný zápas, v ktorom bude reprezentovať aj Slovan Bratislava. Stojíme za ním, budeme mu držať palce a veríme, že ho podporia aj naši fanúšikovia. Vieme, že pred Milanom je veľká výzva, no opäť platí, že spoločne sme ako slovanisti silnejší,“ povedal generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Slová bojovníka

Ďalelinka povedal, že k Slovanu má veľmi blízko. „Je pre mňa pocta, že kým doteraz som fandil klubu na štadióne, teraz bude Slovan podporovať mňa. Som za to veľmi vďačný. Veľa slovanistov ma pozná priamo zo štadióna, uvidíme, po oznámení tejto novinky sa možno pridajú aj ďalší, a budú mi fandiť v sobotňajšom zápase,“ povedal pre klubový web.

„Mám rovnaké ambície ako Slovan, čiže vždy najvyššie, bez toho by to nešlo. Čaká ma životný zápas, robím všetko pre to, aby to dopadlo tak ako to dopadnúť má. Mám za sebou jednu z najlepších príprav. Každý deň vstávam a zaspávam s tým, že tento zápas vyhrám. Verím, že to v sobotu dotiahnem do víťazného konca,“ vyhlásil Ďatelinka.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Milan Ďatelinka už oblieka belasý dres.

OBRAZOM: Bojovník Milan Ďatelinka vo farbách Slovana Bratislava
5
Galéria
Zdroj: ŠK Slovan Bratislava

Športové správy

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM