Filip Chudý Rôzne

Máte ho radi aj vy? TOTO je najobľúbenejšie jedlo z okolia Považskej Bystrice

Považskobystričanom a spol. sa pri ňom zbiehajú slinky... Už vieme, ako dopadlo hlasovanie o najobľúbenejšie jedlo z nášho okolia.

Ilustračný obrázok k článku Máte ho radi aj vy? TOTO je najobľúbenejšie jedlo z okolia Považskej Bystrice
Zdroj: Dnes24.sk

Keď sme zverejnili výzvu, aby nám čitatelia zaslali svoje tipy na najobľúbenejšie jedlo z považskobys­trického regiónu, nezostalo to bez odozvy. Z daných tipov sme potom vybrali tri najčastejšie sa opakujúce. No a tie si to následne rozdali vo veľkom finále – v online hlasovaní. To už bolo na našom portáli ukončené a na svete sú zaujímavé výsledky.

Ktoré jedlo sa teda napokon v online hlasovaní na našom webe stalo absolútnym víťazom? V hlasovaní čitateľov portálu Považská24 jednoznačne zvíťazili podlesníky, ktoré získali až 67,9 % hlasov.

Zrejme len málokto z považskobys­trického regiónu nevie, že ide vlastne o zemiakové placky, ktoré sa však aj medzi jednotlivými obcami v našom okolí trochu líšia. Recept vám prinesieme na našom portáli v ďalších dňoch.

Vráťme sa však ešte na malú chvíľu k výsledkom hlasovania. Druhé miesto obsadila kúpna baba, za ktorú hlasovalo 26,4 % čitateľov. Tretia bola polievka dokopy s 5,7 % hlasov.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Výsledky hlasovania o NAJ jedlo z okolia Považskej Bystrice
1
Galéria

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM