Šport Futbal

Koronavírus mení plány považskobystrickým športovcom: Bola i karanténa!

V aktuálnej situácii sa vedia zmeniť plány veľmi rýchlo. Prispôsobiť sa tomu museli aj športové kluby v Považskej Bystrici.

Ilustračný obrázok k článku Koronavírus mení plány považskobystrickým športovcom: Bola i karanténa!
5
Galéria
Zdroj: TASR/AP

Koronavírus komplikuje život aj považskobystrickým športovcom. Najprv Športovo-technická komisia Západoslovenského futbalového zväzu (ŠTK ZsFZ) odložila zápasy 6. kola tretej dorasteneckej ligy medzi MŠK Považská Bystrica a FK Slovan Duslo Šaľa, ktoré sa mali odohrať predchádzajúci víkend v našom meste. Ako na svojej stránke uviedla, bolo to z dôvodu karanténnych opatrení.

Karanténa

Potvrdil to na svojej facebookovej stránke aj futbalový klub MŠK. Následne oznámil, že do odvolania je zrušený pre karanténne opatrenia aj tréningový proces staršieho i mladšieho dorastu. Ten podľa klubovej stránky obnovili v stredu 16. septembra.

ŠTK ZsFZ v piatok 18. septembra zároveň oznámila, že súhlasí s dohodou klubov a zápasy 7. kola tretej dorasteneckej ligy ČFK Nitra – MŠK Považská Bystrica sa odohrajú až v stredu 23. septembra.

Zmena plánu

Meniť plány musia aj hádzanári MŠK, pričom sa to aj v tomto prípade týka dorasteneckých tímov. ŠTK Slovenského zväzu hádzanej na základe oznámenia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Prievidza odkladá zápasy staršieho aj mladšieho dorastu MŠK Považská Bystrica – HK Agro Topoľčany, ktoré mali byť v našej športovej hale v sobotu 19. septembra. Informoval o tom klub na svojom webe. Zároveň sa odložil aj duel HK Kúpele Bojnice – ŠKH Agrokarpaty Pezinok.

Treba však pre istotu uviesť, že považskobystrickí hádzanári nemajú problémy s koronavírusom.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM