Filip Chudý Rôzne

Kolóny z Orlovského mosta sa tiahli až do centra: Polícia o situácii, VIDEO

Dopravné obmedzenia v Považskej Bystrici spojené s Orlovským mostom ešte pokračujú.

Ilustračný obrázok k článku Kolóny z Orlovského mosta sa tiahli až do centra: Polícia o situácii, VIDEO
Zdroj: Dnes24.sk

Považskobystrickí dopravní policajti upozorňujú motoristickú verejnosť, že v súvislosti s dokončovacími prácami na Orlovskom moste sa vytvárajú kolóny. Dôvodom je odovzdávanie stavby a trvať to má do začiatku budúceho týždňa. Informoval o tom v piatok 4. decembra Pavol Kudlička, hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne.

Kolóny už od rána

Už v piatok ráno sa ospravedlňoval Dopravný podnik mesta Považská Bystrica cestujúcej verejnosti za meškanie spojov MHD. „Meškanie je spôsobené frézovaním a opravou mosta cez Váh,“ ozrejmili. Ľudia zo všetkých smerov už ráno hlásili značné zdržanie a dlhé kolóny.

Cez mesto bolo problematické prejsť aj popoludní. Kolóna od Orlovského mosta sa tvorila až po hlavnú križovatku, kadiaľ sa nedalo plynulo prejsť.

Polícia o situácii

Doprava podľa slov krajského policajného hovorcu bude naďalej presmerovaná do dvoch protismerných jazdných pruhov tohto úseku cesty II/517 a bude usmerňovaná a riadená umiestneným prenosným dopravným značením, dopravnými zariadeniami a osobami spôsobilými a poučenými na riadenie cestnej premávky.

Vzhľadom k uvedenému žiada polícia motoristov, aby pri plánovaní ciest cez Orlovský most zohľadnili vyššie uvedené dopravné obmedzenia, zvýšili opatrnosť a pozornosť, sledovali prenosné dopravné značenie a zariadenia, prípadne, ak je to možné, v čase dopravných obmedzení využili inú trasu, ktorou je mesto Považská Bystrica prepojené s okolitými regiónmi.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Takto to vyzeralo na Orlovskom moste v piatok po 14.00 hod.

Zdroj: Facebook
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM