Kultúra

Darček od Simy Martausovej: Verí, že poteší a povzbudí v láske, VIDEO

Pesničkárka pôvodom z Považskej Bystrice Sima Martausová predstavila v deň svojich narodenín pieseň Podoby.

Ilustračný obrázok k článku Darček od Simy Martausovej: Verí, že poteší a povzbudí v láske, VIDEO
Zdroj: TASR/Dano Veselský

Slovenská speváčka a skladateľka Sima Martausová obdarovala fanúšikov v deň svojich 33. narodenín (26. 2.) novým videoklipom k piesni Podoby. Skladba „o láske k ľuďom, k Bohu, k sebe samej, k hudbe, k horám…", zverejnená na sociálnej sieti, zaznamenala priaznivé ohlasy nielen domácich fanúšikov, ale aj priaznivcov zo zahraničia. Videoklip si doteraz pozrelo vyše 175 000 ľudí.

Povzbudenie v láske

„Je o tom, aby sme sa nesúdili, aby sme si vedeli navzájom dopriať, aby sme sa prijímali takí, akí sme, lebo do našich sŕdc vidí len ten Najvyšší,“ približuje pieseň Martausová, ktorá sa opäť postarala o hudbu aj text.

„Verím, že vás poteší a možno aj trošku povzbudí v láske,“ dodáva k nežnej novinke pesničkárka pôvodom z Považskej Bystrice.

Hudobníci a tanečníci

Na nahrávaní skladby, ktorá je súčasťou Martausovej šiesteho štúdiového albumu Oslobodená, sa podieľali Daniel Špiner (klavír), Michal Šelep (kontrabas), Martin Zajko (gitara), Igor „Ajdži“ Sabo (bicie).

Vo videoklipe k piesni Podoby účinkujú okrem speváčky aj profesionálni tanečníci Pavol a Ivana Dankovci z tanečného divadla Atak. Tvorcovia ho nakrúcali v barokovom kaštieli v Ivanke pri Dunaji, ale aj na severe Slovenska. „Klip sme natáčali v okolí Ružomberka, na Magurke, interiérové scény sa nakrúcali v Kolégiu Antona Neuwirtha,“ potvrdila Martausová.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Foto: ilustračné

Ďalší videoklip z repertoáru Simy Martausovej sa vydaril, veď posúďte sami…

Zdroj: YouTube.com

Správy z Považskej Bystrice a okolia

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM