Filip Chudý Rôzne

Cestujúci v Považskej a okolí, pozor: Zmenili zastávky, autobusy môžu meškať až hodinu!

Cyklistické preteky spôsobia komplikácie aj v hromadnej doprave. V Považskej Bystrici sa týkajú modrých autobusov i MHD.

Ilustračný obrázok k článku Cestujúci v Považskej a okolí, pozor: Zmenili zastávky, autobusy môžu meškať až hodinu!
3
Galéria

Slovenská autobusová doprava (SAD) Trenčín na svojej stránke oznámila, že z dôvodu konania medzinárodných cyklistických pretekov Okolo Slovenska nebudú v sobotu 18. septembra obsluhované zástavky Považská Bystrica, Dom služieb a Považská Bystrica, ABŠO. Cesta pri nich bude uzavretá.

Meškanie a škrty

Spoje prichádzajúce do Považskej Bystrice po Orlovskom moste a končiace a začínajúce na týchto zastávkach budú končiť a začínať na zastávke Považská Bystrica, Kukučínova ul. Spoje prichádzajúce do Považskej Bystrice zo smeru od Sverepca a končiace a začínajúce na týchto zastávkach budú končiť a začínať na zastávke Považská Bystrica, Váh.

Na linke 306411 nebudú vypravené spoje č. 21 s odchodom z Považskej Bystrice o 14.50 hod. do Vrchteplej a č. 26 s odchodom o 15.30 hod. z Vrchteplej príchod do Považskej Bystrice o 15.58 hod. z dôvodu dojazdu pelotónu do cieľa etapy.

V prípade stretu spojov s pelotónom bude dochádzať k meškaniu jednotlivých spojov v predpokladanej dĺžke 45 až 60 minút.

Správy z Považskej Bystrice a okolia

Zmeny v MHD

Dopravný podnik mesta Považská Bystrica na svojom webe oznámil, že tiež kvôli uzávere cesty mení vedenie dvoch liniek, pričom sú tiež očakávané meškania spojov.

Linka č. 100: Časť jej trasy bude vedená po obchádzke Park – ZŠ sv. Augustína – ul. Lánska. Nebudú obsluhované zastávky Ul. Štefánikova, Dom služieb, Stred.
Linka č. 5: Časť jej trasy bude vedená po obchádzke Štadión – Ul. Kukučínova – MTS. Nebudú obsluhované zastávky Ul. Štefánikova, Dom služieb, VÚB.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Foto: ilustračné

Správy z Považia

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM