Marek Vatraľ Kultúra

Odštartujme nový týždeň zábavou: Kam sa oplatí vybrať v Trenčíne a okolí?

Ak ste sa ešte nerozhodli, čo budete počas týždňa vo voľnom čase v našom meste a okolí robiť, tu je malá pomôcka.

Ilustračný obrázok k článku Odštartujme nový týždeň zábavou: Kam sa oplatí vybrať v Trenčíne a okolí?
Zdroj: TASR

Kinotip: Escape Room

7. 1. o 21:00 hod., Cinemax

Známy hororový režisér Adam Robitel (Insidious: Posledný kľúč) prináša príbeh šiestich ľudí, ktorí prijali pozvanie do tajomnej escape room. Netrvá dlho, kým si uvedomia, že z tejto hry sa nedá uniknúť… treba ju prežiť.

Kinotip: Teheránske tabu

8. 1. o 18:20 hod., Cinemax

Majú rovnaké túžby ako my, ale žijú v režime, ktorý ich za ne tvrdo trestá. Tri mladé ženy a jeden muž majú podobné túžby ako ich vrstevnici inde na svete. Žijú ale v Teheráne, kde platia úplne iné pravidlá. Rockové koncerty v kluboch, nemanželský sex, alkohol aj drogy miestne zákony zakazujú a vytláčajú do podzemia. Kto má peniaze a moc, pravidlám sa ľahko vzoprie. Ostatným, ktorí chcú žiť mimo úzko vymedzených mantinelov, hrozia tvrdé tresty. Pri ceste za šťastím a slobodou tak hrdinovia filmu musia búrať tabu a riskovať. Film je celovečerným debutom nemeckého režiséra iránskeho pôvodu Aliho Soozandeha. Nakrúcať priamo v Iráne neprichádzalo do úvahy, film preto vykresľuje atmosféru teheránskych ulíc unikátnou animačnou metódou rotoskopie

Joga pre začiatočníkov

9. 1. o 18:45 hod., Gemini Centrum

Ľahká jemná joga vhodná pre začiatočníkov.

Kinotip: Bumblebee

9. 1. o 20:00 hod., ArtKino Metro

Charlie je obyčajné osemnásťročné dievča, ktoré práve k narodeninám dostala svoje prvé auto. Lenže ten žltý „Chrobák“ nie je len obyčajná haraburda, ale Bumblebee, ktorý sa v tejto podobe skrýva nielen pred ľuďmi, ale aj ostatnými Transformers.

Oslava 50. výročia galérie

10. 1. o 16:00 hod., GMAB

Pozývame Vás na Oslavu 50. výročia galérie Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne. Pri tejto príležitosti slávnostné otvoríme novú stálu expozíciu venovanú tvorbe Bazovského.

Joga pre začiatočníkov

10. 1. o 16:30 hod., KC Aktivity

Vhodné pre úplných nováčikov, ktorí sa pohrávajú s myšlienkou konečne skúsiť jógu, ale aj pre tých, čo sa už s jógou stretli a chceli by si prehĺbiť svoje vedomosti a vlastnú jógovú prax.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trenčína a okolia

Sledujte nás aj na Instagrame

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM