Kultúra

Nevšedný koncert na Beckovskom hrade: Zaspievať prídu Partlová so Slezákom

Máte radi nevšedné akcie? Hrad Beckov rozozvučia muzikálové piesne Mirky Partlovej a Jána Slezáka.

Ilustračný obrázok k článku Nevšedný koncert na Beckovskom hrade: Zaspievať prídu Partlová so Slezákom
Zdroj: TASR/Zuzana Čižmáriková

Na cover verzie populárnych a muzikálových piesní, sóla a duetá v podaní dvoch slovenských speváckych a hereckých osobností – Mirky Partlovej a Jána Slezáka, sa môžu tešiť v sobotu (1. 8.) večer návštevníci hradu Beckov.

Presunutie

Ako informovalo Združenie hradu Beckov na svojej webovej stránke, milovníci kvalitnej hudby sa dočkajú koncertu dvoch osobností v autentickom prostredí hradu Beckov. Pôvodne sa mal konať už pred dvomi týždňami, presunuli ho pre nepriaznivé počasie. Sobotný koncert sa začína od 20.00 h.

Speváčka a herečka Partlová začínala ako herečka v divadle Nová scéna, neskôr v Slovenskom národnom divadle. Účinkovala vo viacerých inscenáciách, no najmä v muzikáloch (Hamlet, Na skle maľované, West Side Story, Fontána pre Zuzanu). Známa je aj zo seriálu Panelák.

Príde „Jánošík“

Hosťom podujatia bude Slezák, ktorý stvárnil hlavné postavy v muzikáloch Pomáda, Kleopatra, Rebelové, Edit Piaf, Hriešny tanec, Full Monty. Azda jeho najznámejšou úlohou je rola Jánošíka v muzikáli Na skle maľované. Je členom hudobnej skupiny Something from us (SFU).

Ďalšie zaujímavosti z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Na Beckove to aj takto žije.

OBRAZOM: Detský víkend na Beckovskom hrade
12
Galéria
Zdroj: TASR

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM