Filip Chudý Rôzne

Máte ho radi aj vy? TOTO je najobľúbenejšie jedlo z okolia Trenčína

Trenčanom a spol. sa pri ňom zbiehajú slinky... Už vieme, ako dopadlo hlasovanie o najobľúbenejšie jedlo z nášho okolia.

Ilustračný obrázok k článku Máte ho radi aj vy? TOTO je najobľúbenejšie jedlo z okolia Trenčína
Zdroj: Dnes24.sk

Keď sme zverejnili výzvu, aby nám čitatelia zaslali svoje tipy na najobľúbenejšie jedlo z trenčianskeho regiónu, nezostalo to bez odozvy. Z daných tipov sme potom vybrali tri najčastejšie sa opakujúce. No a tie si to následne rozdali vo veľkom finále – v online hlasovaní. To už bolo na našom portáli ukončené a na svete sú zaujímavé výsledky.

Ktoré jedlo sa teda napokon v online hlasovaní na našom webe stalo absolútnym víťazom? V hlasovaní čitateľov portálu Trenčín24 jednoznačne zvíťazila fazuľová kaša, ktorá získala až 66,7 % hlasov.

Zrejme len málokto z trenčianskeho regiónu nevie, že čo vlastne to je za jedlo. Veľmi výpovedný je však už jeho názov. Recept vám prinesieme na našom portáli v ďalších dňoch.

Vráťme sa však ešte na malú chvíľu k výsledkom hlasovania. Druhé miesto obsadila krúpová kaša, za ktorú hlasovalo 30 % čitateľov. Tretie boli opatance s cibuľkou s 3,3 % hlasov.

Výsledky hlasovania o NAJ jedlo z okolia Trenčína
1
Galéria

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM