Lenka Merava Kultúra

Ľuboslava Sedláková, šéfredaktorka Trenčianskych novín odovzdávala cenu za Miss Trenčín 2010

Mohli by ste prezradiť aký bol postup pri výbere Miss Trenčín 2010 Už druhý rok sa podieľame na súťaži miss Trenčín, s tým, že si čitatelia Trenčianskych novín si môžu zvoliť aj svoju kráľovnú krásy. Vyberajú si z 12 finalistiek.

Štyrikrát sú uverejnené ich fotky v našich novinách. Čitatelia hlasujú kupónom, to znamená, že kto má, o ktorú súťažiacu záujem vystrihuje pod jej menom kupón . Tá čo má najviac kupónov sa stáva Miss Trenčianske noviny. Nejde o výber redaktormi.

Ako prezentujete dievčatá? Kto môže hlasovať? Hlasujú čitatelia. Môže hlasovať hocikto, kto sa o tom dozvie a chce hlasovať, môže vystrihovať kupóny. Druhým partnerom je trenčianska televízia a tam si volia tiež svoju miss. Bežia tam šoty. U nás majú dievčatá uverejnené fotky a na jednej strane ich predstavujeme odkiaľ sú a bližšie informácie o nich. Farba očí, výška aké majú záľubu dievčat akú majú obľúbenú farbu, v akom znamení sú narodené, na akú školu navštevujú.

Rozhovor sa uskutočnil v Bratislave pred odovzdávaním ocenenia Miss Trenčianske noviny na stretnutí Slovenského Syndikátu novinárov.

Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM