Rôzne

Koronavírus: Mestský úrad v Trenčíne v obmedzenom režime

Radnica v Trenčíne bude v pondelok zatvorená a od utorka bude v obmedzenom režime. V akých časoch sa na ňu bude dať dostať?

Ilustračný obrázok k článku Koronavírus: Mestský úrad v Trenčíne v obmedzenom režime
Zdroj: Dnes24.sk

Mestský úrad v Trenčíne bude v pondelok (16. 3.) zatvorený. V prípade potreby je možné využiť telefonickú a mailovú komunikáciu.

Ako informovala hovorkyňa Trenčína Erika Ságová, od utorka 17. marca do odvolania bude mestský úrad fungovať pre verejnosť v obmedzenom režime v čase od 8.00 h do 11.00 h a od 13.00 do 15.00 h, v piatok len od 8.00 do 11.00 h.

Služby mestského úradu budú zabezpečované len v nevyhnutnej miere. Podateľňa v tomto čase bude prijímať len neodkladné podania. Činnosť matriky bude obmedzená na niektoré úkony – vyhotovenie rodného listu pre novorodenca a vyhotovenie úmrtného listu.

„Skôr, ako sa občania rozhodnú úrad navštíviť, mali by kontaktovať klientske centrum alebo matričný úrad telefonicky na spresnenie ich požiadavky. Predídu tak zbytočnej návšteve úradu – vzhľadom na obmedzené služby. Pracovníci klientskeho centra a podateľne budú s klientmi komunikovať v prvom kontakte prostredníctvom elektronického vrátnika. Nainštalovaný je pred hlavným vchodom do úradu z Mierového námestia. V prípadoch vyžadujúcich podpis klienta, prosíme, aby si klient priniesol vlastné pero a zároveň myslel aj na ochranu tváre pri kontakte s pracovníkmi,“ zdôraznila Ságová.

Ďalšie zaujímavosti z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM