Správy Komunálne voľby

Komunálne voľby v Trenčianskych Tepliciach: Škultéty štvrtýkrát kandiduje na post primátora

Štefan Škultéty sa bude opät uchádzať o post primátora Trenčianskych Teplíc. Do volieb ide ako nezávislý.

Ilustračný obrázok k článku Komunálne voľby v Trenčianskych Tepliciach: Škultéty štvrtýkrát kandiduje na post primátora
Zdroj: TASR

Úradujúci primátor kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice Štefan Škultéty sa bude opätovne uchádzať o dôveru občanov v novembrových komunálnych voľbách. Do volieb ide ako nezávislý, kandidačnú listinu s hárkami s vyzbieranými podpismi odovzdal v utorok na mestskom úrade.

Prvýkrát bol Škultéty zvolený v roku 2006 a v tom čase bol najmladším primátorom na Slovensku. Trenčianske Teplice od roku 2006 prešli podľa jeho slov veľký kus cesty.

„Spiace a upadajúce mesto sme postavili na nohy. Mesto je vo výbornej finančnej kondícii s minimálnou zadlženosťou. V oblasti základného školstva patríme medzi najlepších v kraji, športovú infraštruktúru by nám mohli závidieť mnohé okresné mestá. V cestovnom ruchu sme sa z hľadiska návštevnosti a počtu prenocovaní zaradili medzi top destinácie na Slovensku,“ priblížil Škultéty.

V nastávajúcom období sa chce ešte viac zamerať na riešenie problematiky verejného priestoru, najmä na sídlisku. Chce pokračovať v systematických opravách ciest, chodníkov a parkovacích plôch, vytváraní zelených oddychových zón, v budovaní nájomných bytov a dokončiť chce koncept kultúrnych podujatí kultúrna noblesa v Trenčianskych Tepliciach.

„Mesto v tomto, rýchlo sa meniacom a nestabilnom prostredí nepotrebuje žiadne experimenty. Ponúkam svoje znalosti a skúsenosti, sú za mnou hmatateľné výsledky a podpora ľudí ma napĺňa energiou a elánom pokračovať v tejto práci,“ doplnil primátor.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trenčína a okolia

Sledujte nás aj na Instagrame

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM