Filip Chudý Rôzne Recept na dnes

Hľadá sa najobľúbenejšie jedlo z okolia Považskej: Ktoré je vášmu srdcu blízke?

Na tradičné jedlá z považskobystrického regiónu mnohí nedajú dopustiť. Ktoré z nich je však najobľúbenejšie? Rozhodnúť o tom môžete aj vy...

Ilustračný obrázok k článku Hľadá sa najobľúbenejšie jedlo z okolia Považskej: Ktoré je vášmu srdcu blízke?
Zdroj: TASR

Iste, aj do našich končín sa postupne dostali kuchyne z rôznych kútov sveta s mnohými parádnymi pochúťkami. Aj napriek tomu však mnohí nedajú dopustiť najmä na miestne špeciality. A bez svojho obľúbeného tradičného jedla si to takpovediac nevedia a ani nechcú predstaviť.

Jedál, resp. receptov, ktoré vznikli v našom regióne a sú pre okolie Považskej Bystrice typické, je nemálo. Ktoré konkrétne je však vášmu srdcu najbližšie? Zapojte sa do nášho hľadania aj vy a napíšte nám do stredy 31. júla 8:00 hod. svoje najobľúbenejšie jedlo, ktoré pochádza z považskobys­trického regiónu. Môžete tak urobiť:

Z vašich odpovedí vyberieme najviac frekventované jedlá, ktoré sú pôvodom z Považskej Bystrice a okolia. Následne spustíme na našom portáli hlasovanie, v ktorom budete môcť za jednotlivé špeciality zahlasovať. No a z tohto online hlasovania vzíde víťaz – najobľúbenejšie jedlo zo považskobystrického regiónu podľa čitateľov nášho portálu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Nemocnica v Považskej Bystrici má novú kuchyňu, takto sa finišovalo na prácach.

Video: Filip Chudý / Zdroj: Dnes24.sk

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM