Filip Chudý Krimi

Auto v Biskupiciach prerazilo zvodidlá a viselo nad potokom: Ratovali zraneného

Sedem trenčianskych hasičov vyslali k nehode v mestskej časti, kde hrozilo, že auto spadne do potoka.

Ilustračný obrázok k článku Auto v Biskupiciach prerazilo zvodidlá a viselo nad potokom: Ratovali zraneného
Zdroj: KR HaZZ v Trenčíne

V trenčianskej časti Biskupice bola ohlásená dopravná nehoda jedného osobného motorového vozidla. Informovalo o tom na svojom webe Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru z Trenčína s tým, že na zásah boli postupne vyslaní siedmi trenčianski hasiči s tromi zásahovými vozidlami.

Havarované vozidlo zostalo v dôsledku dopravnej nehody uviaznuté na zvodidlách, visieť nad miestnym potokom. „Pri udalosti sa zranila jedna osoba, ktorá sa nachádzala mimo postihnutého automobilu, pričom hrozilo, že tento sa prevráti do potoka,“ opísali hasiči.

Zasahujúci hasiči zaistili miesto udalosti a havarovaný automobil pomocou autonavijáka stabilizovali. Súčasne do príchodu zdravotníkov bola zranená osoba ošetrená posádkou zdravotníkov HaZZ.

Následne hasiči pomocou špeciálneho vyslobodzovacieho vozidla havarovaný automobil nadvihli a pomocou lanového autonavijáka vytiahli späť na vozovku, po čom miesto udalosti odovzdali príslušníkom polície. K úniku prevádzkových kvapalín z postihnutého vozidla nedošlo. Doplnili k pondelkovej nehode.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Správy z Trenčína a okolia

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM