han Krimi

Agresívny syn sa NECHUTNE vyhrážal vlastnej matke: Nájdem si ťa a ZABIJEM! FOTO

Tie najväčšie vulgarizmy nasmeroval syn formou sms-správ svojej matke. Tá na neho podala trestné ozmámenie.

Ilustračný obrázok k článku Agresívny syn sa NECHUTNE vyhrážal vlastnej matke: Nájdem si ťa a ZABIJEM! FOTO
Zdroj: Facebook.com/Polícia Slovenskej republiky

O prípade, z ktorého sa až zastavuje rozum, informuje polícia na sociálnej sieti.

Čo sa stalo?

V Bánovciach nad Bebravou rieši polícia prípad agresívneho syna, ktorý mal vlastnej matke posielať vulgárne sms-ky. „Z telefónneho čísla, ktoré mal muž dlhodobo používať na komunikáciu s matkou, jej mal poslať niekoľko vulgárnych správ. To však nebolo všetko. Mal jej taktiež napísať výhražné sms-ky, v ktorých sa jej mal vyhrážať zabitím,“ uviedla polícia na Facebooku.

Aby toho nebolo málo, dotyčný si mal matku vyhľadať na jej pracovisku. „Tam mal kameňom rozbiť sklenenú výplň plastového okna s dvojitým sklom. Našťastie k osobnému stretu matky a syna nedošlo,“ dodali muži zákona.

Strach o život

Ten mala žena úplne oprávnene a na syna podala trestné oznámenie na Obvodnom oddelení PZ Bánovce nad Bebravou. „Agresívneho syna pod vplyvom návykových látok hliadka Obvodného oddelenia PZ Bánovce nad Bebravou v súlade so zákonom obmedzila na osobnej slobode na základe súhlasu na jeho zadržanie dozorujúcim prokurátorom. Následne bol umiestený do cely policajného zaistenia,“ podotkla polícia.

Následne poverený príslušník vzniesol obvinenie 29-ročnému mužovi pre prečin nebezpečného vyhrážania. Zároveň spracoval podnet na podanie návrhu na vzatie obvineného do väzby, nakoľko u obvineného existuje dôvodná obava, že bude pokračovať v trestnej činnosti, alebo vykoná trestný čin, ktorým hrozil.

„Obvinený bol už v minulosti súdne trestaný a v prípade dokázania viny hrozí obvinenému trest odňatia slobody na 6 mesiacov až 3 roky,“ uzavreli policajti.

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM